Další útočník do United? Ferguson chce Lewandowskiho


Autor:   ·   12/11/2012 v 10:25   ·  

Please enter banners and links.

Už v létě mohl Robert Lewandowski přestoupit z Dortmundu do Manchesteru United, tehdy si však Alex Ferguson vybral Robina van Persieho. Nyní by však skotský manažer útočníka Borussia znovu rád přivedl do svého kádru, ve kterém již má čtyři prvotřídní forvardy.

Vypadá to, že oba kluby z Manchesteru se budou předhánět v tom, kdo bude mít více útočníků ve svých řadách. Ferguson má již nyní v kádru van Persieho, Rooneyho, Hernandeze a Wellbecka. Pátým do party by tak mohl být kanonýr Robert Lewandowski.

Ten má v Borussii smlouvu do roku 2014 a zatím nedošlo k žádným signálům ze strany polského reprezentanta, že by mělo dojít k jejímu prodloužení. Podle anglických médií byl Alex Ferguson v létě připraven za Lewandowskiho zaplatit 20 miliónů euro. Jenže pak se rozhodl za každou cenu přivést van Persieho.

Nyní se však začal o situaci kolem polského útočníka opět zajímat a je možné, že se ho pokusí znovu získat. Je více než jisté, že Borussia bude chtít na případném transferu něco vydělat, tudíž musí Lewandowskiho prodat nejpozději v létě.

„Sedneme si a domluvíme se, jakým způsobem budeme postupovat, pokud Robert svoji smlouvu neprodlouží,“ nechal se slyšet prezident klubu Hans Joachim Watzke.

 

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru