eFotbal.cz premiership.cz milujufotbal.cz fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz probasket.cz sportwin.cz dokonalazena.cz

Bohatý středeční program národních pohárů. Postoupí favorité na všech frontách?


Autor:   ·   15/12/2015 v 8:47   ·  

Please enter banners and links.

Tento týden je fotbalová Evropa ve znamení národních ligových pohárů. Ve Francii, Itálii, ale také v Německu jsou na programu osmifinále. Potvrdí prvoligoví favorité svou roli a budou se radovat z postupu do čtvrtfinále? Sportwin Vám přináší výběr těch nejzajímavějších duelů!

FRANCIE

Bordeaux – Monako, středa 17:00 SEČ

Zřejmě nejatraktivnější osmifinálový duel ve Francii. Monako stále v Ligue 1 drží skvělou třetí pozici i přes svoje defenzivní pojetí hry. Bordeaux se víceméně trápí a výsledkově na tom není vůbec dobře – čtrnáctá pozice, náskok na sestupové vody činí pouhé tři body.

TIP SPORTWIN.CZ: 2 – výhra hostů

Přibližný kurz: 2.90

Bourg Peronnas – Marseille, středa 18:45 SEČ

Marseille se už shodou okolností s tímto druholigových celkem v poháru utkala. Bylo to rovněž v osmifinále, v roce 2012 si tehdy se soupeřem lehce poradila poměrem 3:1. Nic nenasvědčuje tomu, že by situace letos měla být opačná.

TIP SPORTWIN.CZ: 2 – výhra hostů

Přibližný kurz: 1.50

Lyon – Tours, středa 20:00 SEČ

Rovněž je to souboj prvoligového favorita s druholigovým celkem. Lyonu se v této sezoně v Ligue 1 daří, což dokazuje aktuální šestá pozice s šestadvaceti body. Lyon by si chtěl po propadáku v Lize mistrů spravit chuť alespoň v domácím poháru, postup přes Tours je víceméně povinnost.

TIP SPORTWIN.CZ: 1 – výhra domácích

Přibližný kurz: 1.45

PSG – St. Etienne, středa 21:00 SEČ

Kdyby dostalo v poháru St. Etienne kohokoliv jiného, mělo by aktuálně sedmé mužstvo Ligue 1 dost šancí na úspěch. Nicméně pokud proti němu stojí dominantní PSG, jsou jeho šance na postup dá se říci v teoretické rovině.

TIP SPORTWIN.CZ: 1 – výhra domácích

Přibližný kurz: 1.25

ITÁLIE

Juventus – FC Turín, středa 20:45 SEČ

Turínské derby těchto dvou prvoligových celků slibuje skvělou atmosféru a kvalitní fotbal. Domácí budou jasnými favority, poněvadž jsou mj. čtvrtí v Serii A. Turín ovšem okupuje desáté místo a nebude chtít dát svému slavnějšímu rivalovi nic zdarma.

TIP SPORTWIN.CZ: 2 – výhra hostů

Přibližný kurz: 1.60

NĚMECKO

Norimberk – Hertha, středa 19:00 SEČ, Sport 1

Druholigový Norimberk nedostal do osmifinále vůbec lehkého soupeře. Největší překvapení letošní sezony Hertha Berlín aktuálně obsadila třetí pozici v 1. Bundeslize, takže je v tomto duelu jasným favoritem právě ona.

TIP SPORTWIN.CZ: 2 – výhra hostů

Přibližný kurz: 2.35

Stuttgart – Braunschweig, středa 19:00 SEČ

Souboj posledního celku v 1. Bundeslize s pátým celkem v 2. Bundeslize. A jelikož v Německu mezi první a druhou ligou není propastný rozdíl, může se v tomto zápase zrodit jakýkoliv výsledek. Osobně tipuji po devadesáti minutách nerozhodný stav.

TIP SPORTWIN.CZ: 0 – remíza

Přibližný kurz: 3.75

Augsburg – Borussia Dortmund, středa 20:30 SEČ, Sport 2

Augsburg po velice vydařené minulé sezoně zaznamenává hlubokou výsledkovou recesi. Prozatím je v Bundeslize až na třináctém místě, zatímco Borussia se nachází na druhé pozici se ztrátou pěti bodů na vedoucí Bayern Mnichov. Cokoliv jiného než výhra Dortmundu by v tomto zápase byla překvapením.

TIP SPORTWIN.CZ: 2 – výhra hostů

Přibližný kurz: 1.50

(zdroj fotky: facebook.com/OM)

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru