Blíží se konec madridského Hazardování? Belgický flop má být na prodej


Autor:   ·   10/05/2021 v 12:17   ·  

Please enter banners and links.

Chelsea ukázala Realu Madrid dveře z Ligy mistrů a svůj podíl na tom má i nemastný neslaný výkon bývalé hvězdy Blues, Edena Hazarda. Nástupce ikonického Cristiana Ronalda se z Hazarda nestal, naopak symbolizuje velké zklamání. Co bude s belgickou hvězdou ve službách Bílého baletu dál?

Pověstný hrneček trpělivosti přetekl a nad Edenem Hazardem se pomalu, ale jistě stahují madridská mračna. Někdejší hvězda Lille a Chelsea přicházela do Realu s velkými očekáváními, který ale z mnoha příčin nenaplnila. Častá zranění, nepřehlédnutelná nadváha, ale i nižší produktivita, než se od hráče Hazardova formátu očekávala.

A náročnému prezidentu Florentinu Perezovi udájně už tahle hazardérie leze pěkně krkem. Proto se prý rozhodl belgickou megastar v létě obětovat. Poslední kapkou se pro mnoho Madridistů stalo dění po semifinálové porážce Realu v Lize mistrů, kdy byl Hazard viděn po zápase v dobrém rozpoložení se svými bývalými spoluhráči z Chelsea. A to se v Realu neodpouští.

Uznávaný novinář Chiringuito Josep Pedrerol si stojí za tím, že se jej nyní pokusí Bílý balet zbavit. Roli má hrát plánovaný příchod Kyliana Mbappéhoho, ale i fakt, že se Hazardovi nadále daří v reprezentačním dresu. Po letním Euru, kam jeho Belgie odjíždí coby velký favorit by mohl být jeho případný prodej mnohem snažší.

Další témata:

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru