eFotbal.cz premiership.cz milujufotbal.cz fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz probasket.cz sportwin.cz dokonalazena.cz

Bílému baletu se na půdě Sevilly dlouhodobě nedaří. Zlomí to v sobotu?


Autor:   ·   01/05/2015 v 19:16   ·  

V sobotu večer zajíždí ve 35. kole nejvyšší španělské soutěže Real Madrid na půdu Sevilly.

PREVIEW

Sevilla má v posledních utkáních doslova životní formu! V lize neprohrála od února a tak jí nyní patří páté místo jen díky horšímu skóre oproti čtvrté Valencii. Podle momentálních výsledků by ale nic nemělo bránit tomu, abychom Sevillu viděli v příštím ročníku milionářské soutěže.

Domácí mají dobře našlápnuto i na evropské scéně. Zde se v Evropské lize probojovali až do semifinále, kde se utkají s Fiorentinou. Poradit si ovšem museli ve čtvrtfinále se Zenitem Petrohrad, přes který postoupili po výsledcích 2:1 a 2:2.

Real Madrid by měl v utkání naplno bodovat, pokud si chce udržet ještě nějakou šanci na titul. Na první Barcelonu totiž ztrácí tři body čtyři kola před koncem. Formu ovšem má Bílý balet skvělou, když má nyní sérii šesti výher v řadě. Z těchto zápasů má dokonce skóre 24:4, což činí skvělé čtyři vstřelené branky na zápas!

Pro Galacticos je toto utkání takovou „rozcvičkou“ před semifinále Ligy mistrů, kam postoupil na úkor svého městského rivala, Atletica Madrid. V úterý se totiž Real představí na půdě Juventusu Turín.

Posledních sedm vzájemných střetnutí těchto dvou soupeřů skončilo vždy výhrou domácího týmu. Real Madrid tak čeká na vítězství na stadionu Sevilly od prosince 2011, kdy zde vyhrál vysoko, 2:6.

NÁZOR

Pro Real půjde o těžké utkání. Sevilla nehodlá dát nic zadarmo, protože by se v příštím roce ráda podívala do Ligy mistrů. Proto zkusím jít tak trochu do rizika a tipnu, že Madrid si tři body v sobotu neodveze.

TIP SPORTWIN.CZ: Neprohra Sevilly

Přibližný kurz: 1.80

(zdroj fotky: facebook.com/RealMadrid)

Diskuse k článku

Reklama

» Facebook

Reklama

» Video týdne

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru