Ani Barca, ani Real. Neymar chce hrát s Ibrahimovičem!


Autor:   ·   09/10/2012 v 11:51   ·  

Please enter banners and links.

Bohaté Paris Saint-Germain možná připraví všem slavnějším velkoklubům pořádnou ránu do vazu. Brazilec Neymar, nejžádanější fotbalista dneška, totiž připustil, že ho Paříž láká. Rád by si zahrál s tahounem tamní ofenzivy Zlatanem Ibrahimovičem.

Ačkoliv se povídalo cosi o předběžné smlouvě mezi Barcelonou a Santosem, ačkoliv se říkalo, že Neymar je jednou nohou na Nou Campu, realita může být úplně jinde: v Paris Saint-Germain.

Brazilský klenot, nový Pelé, budoucí vítěz Zlatého míče a tak podobně vždycky spojení s Barcou odmítal a tvrdil, že ve hře je asi pět klubů. Mluvilo se o Realu nebo Chelsea, novým favoritem je PSG.

„Paříž je překrásná,“ rozplýval se Neymar a odpovídal na logickou otázku, zdali přestoupí právě tam. „Možná. Byla by to pro mě čest, ale zatím jsem šťastný v Santosu.“  Kromě krás francouzského hlavního města táhne dvacetiletého útočníka do Saint-Germain Zlatan Ibrahimovič. „Je jedním z nejlepších fotbalistů světa a mým snem je s nejlepšími fotbalisty hrát.“

A co na to pan Luis Alvaro de Oliveira Ribeiro, prezident Santosu, který má údajnou dohodu s Barcelonou? „Pokud za mnou Neymar přijde a zeptá se mě na můj názor o PSG, pak mu ho jednoznačně doporučím.“

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru