Agüero zadarmo? Za pár měsíců by klidně mohl zaplout na Camp Nou, případně do Parku princů…


Autor:   ·   15/01/2021 v 10:47   ·  

Please enter banners and links.

Jméno dvaatřicetiletého argentinského kanonýra Sergia Agüera je v posledních dnech opět předmětem spekulací. Jak se zdá, mohl by po deseti letech věrné služby nečekaně opustit Etihad Staidum, dokonce za nulový peníz, což je velkým lákadlem pro všechny zájemce. A málo jich zrovna není…

 Během svého angažmá v Citizens zaznamenal jihoamerický útočník již 180 branek a klubu pomohl k zisku celé řady cenných trofejí. Nyní se ale zdá, že by tato sezóna mohla být pro něj v Manchesteru tou poslední. Kontrakt mu vyprší v létě a nová smlouva zatím podepsána nebyla.

Agüero stále čeká, jestli mu současný zaměstnavatel nenabídne prodloužení, ale ve hře jsou také zajímavé přesuny. Lákavé i pro druhou stranu, neboť by odcházel zadarmo. Podle listu The Sun mají o jeho schopnosti zájem giganti Barcelona a PSG.

Aktuálně velký kamarád Lionela Messiho tráví čas doma v karanténě, neboť byl v kontaktu s osobou pozitivní na koronavirus. To znamená, že kouč Pep Guardiola jej nebude moci využít ve středečním zápase proti Brightonu a nedělnímu duelu s Crystala Palace.

Manchester City jej již nevyužívá tolik jako v minulosti, což dokazují statistiky z probíhající sezóny. V Premier League naskočil Agüero pouze do pěti zápasů a střelecky se prosadit nedokázal. Dva přesné zásahy ale registruje v Lize mistrů.

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru