eFotbal.cz premiership.cz milujufotbal.cz fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz probasket.cz sportwin.cz dokonalazena.cz

Italský souboj dvou týmů, které potřebují bodovat, Palermo v dohrávce přivítá Lazio

Stefano Mauri
Autor:   ·   29/09/2014 v 8:07   ·  

Please enter banners and links.

Italská Serie A měla o víkendu na programu své 5. kolo a jednou ze dvou pondělních dohrávek je duel mezi trápícími se celky, Palermem a Laziem. Zisk bodů je tak pro oba týmy v tomto zápase nadmíru důležitý.

PREVIEW

Tři remízy a jedna porážka. Tuhle tristní bilanci má zatím po čtyřech odehraných ligových kolech Palermo, které je letos v Serii A nováčkem. V posledních dvou kolech však Palermo uhrálo remízy se silnými celky, konkrétně s Interem Milán a Neapolí.

Ještě hůře je na tom soupeř z Lazia Řím. V tabulce je také se třemi body ještě o pozici za Palermem, ze čtyř zápasů dokázalo Lazio vyhrát pouze jednou nad Cesenou (3:0) a prohrálo zápasy s AC Milán, Janovem a Udinese.

Oba celky se spolu naposledy utkaly v předloňské sezóně, než si Palermo dalo pauzu s názvem Serie B. Tehdy Lazio doma zvítězilo jednoznačně 3:0 a na půdě Palerma se sehrála zajímavá remíza 2:2. Palermo naposledy zvítězilo nad Laziem v sezóně 2011/2012 a to hned vysokým výsledkem 5:1.

Lazio by pochopitelně rádo v letošní sezóně útočilo na pohárové příčky, ale pokud chce pomýšlet, musí své výkony značně přehodnotit. Začít může už proti Palermu, kurzy naznačují, že právě hosté jsou mírným favoritem zápasu. Jedná se však o utkání, ve kterém se může stát cokoliv. Připíše si Palermo první vítězství v sezóně nebo Lazio potvrdí svou roli favorita?

NÁZOR

Palermo ještě nepoznalo v letošní sezóně italské ligy chuť vítězství a jedinečnou šanci má nyní doma proti Laziu. Hosté z Říma totiž zvítězili pouze jednou a třikrát prohráli. Forma obou týmů naznačuje, že by se mohlo jednat o remízový zápas.

5. kolo italské Serie A

Cittá Di Palermo – SS Lazio (pondělí 21:00)

TIP SPORTWIN.CZ: 0

Přibližný kurz: 3.25

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru