eFotbal.cz premiership.cz milujufotbal.cz fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz probasket.cz sportwin.cz dokonalazena.cz

250 milionů eur za Messiho? Z Ruska přišla nereálná nabídka na získání argentinského boha


Autor:   ·   27/12/2012 v 15:17   ·  

Please enter banners and links.

Neuvěřitelná nabídka přišla z Ruska na koupi fenomenálního Argentince Lionela Messiho. Nejmenovaný ruský celek nabízí Barceloně neuvěřitelných 250 milionů eur (cca 6,3 miliardy korun) a plat 30 milionů eur. Tímto by se Messi stal jednoznačně nejdražším fotbalistou světa.

Kromě toho také pochopitelně nejlépe placeným fotbalistou světa, informaci ve čtvrtek zveřejnil španělský deník El Mundo Deportivo. Tato částka by navíc prolomila prodejní klauzuli, kterou má Messi ve své smlouvě a Barcelona by tak transferu nemohla zabránit.

I tak by však na přestup musel kývnout sám Messi a to není příliš pravděpodobné. Nabídka už totiž přišla údajně před dvěma týdny v době, kdy Messi prodloužil s Barcelonou novou smlouvu do roku 2018 právě kvůli tomu, že ho chtěl do svých řad získat neznámý ruský celek.

Messi by přitom měl v Rusku naprosto pohádkové peníze. Ve smlouvě na tři roky by si vydělal 90 milionů eur a to byla pouze základní mzda, dalších několik milionů by získal za různé bonusy a týmové úspěchy. Už teď je však jisté, že Messi se s Barcelony jen tak nechystá a nezlomí ho ani podobně lukrativní nabídka.

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru